zaloguj bezpiecznie po SSL Nie pamiętasz hasła?

Oferta dla klubów - innowacyjne rozwiązania

Przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć techniki mogliśmy dla Państwa przygotować innowacyjne rozwiązania ktore pomogą w codziennym funkcjonowaniu klubu, szkółki piłkarskiej czy na potrzeby pracy indywidualnej.
Wspólnie z serwisami StreamOnline oraz TelTel możemy zaoferować niezwykle atrakcyjne uzupełnienie i wspracie dla Państwa codziennej pracy. Unikalność oraz nowoczesność która cechuje naszą oferte daje możliwość globalnego postrzegania futbolu.


Serwis Teltel jest innowacyjnym oraz przyjaznym narzędziem, dającym możliwość wysyłania tej samej wiadomości (dźwiękowej, tekstowej, nagranej własnym głosem) do wielu odbiorców za pośrednictwem telefonii mobilnej i stacjonarnej. Oferta serwisu skierowana jest do klubów piłkarskich. Teltel pozwala za pomocą funkcji wysyłania tej samej wiadomości do wielu odbiorców:
Informować kibiców o zbliżającym się meczu (np. wiadomość nagrana przez jednego z piłkarzy klubu),
Przypominać zawodnikom o treningach, wyjazdach, zgrupowaniach, itp. (np. za pomocą wiadomości SMS),
Prowadzić działania marketingowe klubu (np. wiadomość dźwiękowa).
Serwis Teltel pozwoli klubom:
-oszczędzić czas i pieniądze,
-zapewni pewny i skuteczny sposób przekazu informacji,
-wzmocni działania PR klubu.
Prosta rejestracja oraz funkcjonalność serwisu dają możliwość wysłania wiadomości w jednym momencie do setek lub tysięcy kontaktów przy wykorzystaniu Internetu.

StreamOnLine jest jedną z czołowych firm na polskim rynku świadczącą usługi w zakresie transmisji audio i video do Internetu. Dysponuje środkami technologicznymi, umożliwiającymi transmisję każdego obrazu i dźwięku z dowolnego miejsca na świecie!
StreamOnline jako pierwsza uruchomiła usługę transmisji internetowych na iphona i inne urządzenia mobilne. Dzięki czemu ważne wydarzenia mogą być śledzone na bieżąco na ekranie telefonu komórkowego, co gwarantuje łatwy i szybki dostęp do informacji.
Przy wykorzystaniu kompleksowej obsługi transmisji online (videostreaming i videokonferencje), polegającej na przekazie obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym do Internetu, w jakości High Definition, dane wydarzenie może śledzić jednocześnie wiele osób.
StreamOnline daje gwarancję automatycznego dopasowania szybkości transmisji do przepustowości łącza odbiorcy. Dodatkowo umożliwia opcje przesyłania interaktywnych wiadomości tekstowych i komunikowanie się z odbiorcami (chat).
Wychodząc naprzeciw klubom piłkarskim i wykorzystując możliwości jakie stwarza współpraca z firmą StreamOnline jesteśmy w stanie przeprowadzic na żywo transmisje z treningu, meczu sparingowego, konferencji czy prezentacji nowego zawodnika. Każde wydarzenie odbywa sie w czasie rzeczywistym i jest dostępne zarówno w internecie jak i na telefonie komórkowym.
Jeśli chcą Państwo rozszerzyć zasięg wydarzenia i zainteresować nim szerokie grono odbiorców poprzez transmisję w Internecie lub na telefon komórkowy ta oferta jest skierowana do Was.

Formularz kontaktowy
 

Partnerzy główni
portalu:

 
 
Get Adobe Flash player