zaloguj bezpiecznie po SSL Nie pamiętasz hasła?

Awans Resovii do Fortuna 1 ligi!

W finałowym meczu o awans do Fortuna 1 ligi Resovia Rzeszów z zawodnikiem naszego Teamu Danielem Świderskim pokonała Stal Rzeszów po dogrywce i rzutach karnych 7-6. Gratulujemy Klubowi awansu do Fortuna 1 ligi!

Resovia wygrała po rzutach karnych ze Stalą Rzeszów w finale baraży o awans do Fortuna I ligi. Dogrywka zakończyła się bezbramkowym remisem. Dla rzeszowskiego klubu to powrót po 26 latach przerwy na drugi poziom rozgrywkowy.

31 lipca 2020, 17:00 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 0-0 pd. k. 7-6 Stal Rzeszów

karne: 1-0 Dawid Kubowicz, 1-1 Marcel Kotwica, 2-1 Mateusz Geniec, 2-2 Wojciech Reiman, 3-2 Serhij Krykun, 3-3 Radosław Sylwestrzak, 4-3 Adrian Dziubiński, 4-4 Piotr Głowacki, 5-4 Kamil Radulj, 5-5 Krystian Pieczara, 6-5 Karol Twardowski, 6-6 Damian Kostkowski, 7-6 Grzegorz Płatek, (7-6 Wiktor Kłos - obroniony)

Resovia: 12. Marcel Zapytowski - 23. Mateusz Geniec, 5. Dawid Kubowicz, 33. Sebastian Zalepa, 17. Radosław Adamski - 20. Grzegorz Płatek, 8. Konrad Domoń, 32. Maksymilian Hebel (94, 29. Adrian Dziubiński), 7. Kamil Radulj, 22. Serhij Krykun - 77. Daniel Świderski (81, 9. Karol Twardowski).

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 5. Radosław Sylwestrzak, 2. Damian Kostkowski, 21. Sławomir Szeliga, 37. Piotr Głowacki - 69. Damian Michalik (49, 27. Dariusz Jarecki), 8. Marcel Kotwica, 4. Wojciech Reiman, 80. Patryk Plewka (62, 11. Wiktor Kłos) - 17. Grzegorz Goncerz (85, 10. Krystian Pieczara), 7. Artur Pląskowski (114, 16. Błażej Szczepanek).

żółte kartki: Domoń, Zapytowski - Głowacki, Jarecki.

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).